Dziecięca Grupa Teatralna „Być może” działająca od marca 2020 roku w Gorlickim Centrum Kultury prosi o wsparcie w walce o Nagrodę Publiczności w ramach Internetowego Małopolskiego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.

Grupa prowadzona przez Tomasza Tajaka – instruktora ds. teatru i plastyki w Gorlickim Centrum Kultury, zgłosiła swój udział w tegorocznej edycji „Bajdurka” organizowanego rokrocznie przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, cała formuła festiwalu przeniesiona została do świata wirtualnego, a dodatkową konkurencją jest internetowe głosowanie publiczności.

Głosowanie trwa od 2 do 30 listopada 2020, a dziennie można oddać jeden głos.

Link do głosowania: TUTAJ

Zapraszamy do obejrzenia nagrania spektaklu: