20 października w sercu Gorlickiego Centrum Kultury, na odnowionej sali widowiskowej odbył się premierowy pokaz sztuki „Mały Książę” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Grupa teatralna „Być może” reżyserii Tomasza Tajaka.

Młodzi aktorzy zabrali nas w świat pełen magii, wzruszeń i barwnych kostiumów. Spotkanie ze sceniczną adaptacją książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego było okazją do przypomnienia o najważniejszych sprawach w życiu: miłości, przyjaźni, odpowiedzialności za drugiego człowieka.

Historia chłopca odwiedzającego kolejne planety i odkrywającego siebie samego, urzeka prostotą i szczerością. Było zabawnie, emocjonująco i wzruszająco — w nie jednym oku zakręciła się łza , kiedy Mały Książę powrócił na swoją planetę. Aktorzy, wizualizacja, muzyka i światła doskonale oddały klimat powieści Antoine de Saint-Exupery’ego.

Dziękujemy za cudowne popołudnie i gratulujemy przepięknego występu!

Na scenie wystąpili:
Nikodem Cisowski