Grafika plakatu zapowiadający spektakl Śni mi się wszystko

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spektakl „Śni mi się wszystko” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej „Być może” i reżyserii Tomasza Tajaka.

Dziecięca Grupa Teatralna „Być może” powstała w marcu 2020 roku, a już w listopadzie tego samego roku zajęła I miejsce w (kategoria: teatry dziecięce) w 35. Małopolskim Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. Grupa zdobyła również I miejsce w internetowym plebiscycie na Nagrodę Publiczności Bajdurka.

Spektakl odbędzie się 25 lutego 2021 (czwartek), o godzinie 18:00, w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Bezpłatne zaproszenia w mocno ograniczonej liczbie możliwe do odebrania w sekretariacie GCK (ul. Michalusa 4, w godzinach 9:00-16:00).

Występują:

Monika Adamczyk