Wręczanie nagród laureatom Gorlickiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

W dniu 20 grudnia 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji Gorlickiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, które miało miejsce w Gorlickim Centrum Kultury. Spośród 105 zgłoszonych do konkursu prac.

Podczas oceny jury zwróciło uwagę na kompozycję architektoniczno-figuralną szopek, materiały użyte do ich wykonania oraz ogólną estetykę wykonania pracy. (szczegółowe informacje na temat wyników konkursu tutaj).

Komisja oraz organizator serdecznie dziękują nauczycielom, instruktorom oraz rodzicom za zaangażowanie, kultywowanie wśród dzieci i młodzieży pięknych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz za kształtowanie poczucia tożsamości regionalnej.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!