„Czy mnie jeszcze pamiętasz? Portret pamięciowy instruktora plastyki”

Pracownia plastyczna Gorlickiego Centrum Kultury w okresie ferii zimowych zaprosiła wszystkie chętne osoby do udziału w niestandardowej wystawie portretów instruktorów plastyki GCK: Magdy Rak, Arkadiusza Kapłona i Tomasza Tajaka. Projekt miał na celu zaangażowanie przede wszystkim dzieci i młodzieży w twórczą zabawę z przymrużeniem oka, która przywoła choć na chwilę wspomnienie radosnej atmosfery panującej na zajęciach plastycznych w GCK. Nadesłane prace zostały umieszczone w oknach fasady budynku Gorlickiego Centrum Kultury tworząc nietuzinkową mozaikę portretów. Wystawa trwać będzie do 1 lutego 2021, gorąco zachęcamy wszystkich do jej oglądania!