10 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Dominikowicach odbył się przedpremierowy pokaz sztuki „Mały Książę” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Grupa teatralna „Być może” w reżyserii Tomasza Tajaka.
Młodzi aktorzy zabrali nas w świat pełen magii, wzruszeń i barwnych kostiumów. Spotkanie ze sceniczną adaptacją książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego było okazją do przypomnienia o najważniejszych sprawach w życiu: miłości, przyjaźni, odpowiedzialności za drugiego człowieka. Historia chłopca odwiedzającego kolejne planety i odkrywającego siebie samego, urzeka prostotą i szczerością.Spektakl zagrany zostanie również jesienią w Gorlickim Centrum Kultury na który już serdecznie zapraszamy.

OBSADA:
NARRATOR – Nikodem Cisowski