Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na warsztaty baletowe dla dzieci w wieku 4-9 lat. Zajęcia odbędą się 17 sierpnia 2022 roku, w sali dawnego Domu Polsko-Słowackiego (Rynek 1).

Zajęcia poprowadzi Natalia Pastor – w wieku 9 lat rozpoczęła naukę w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Bytomiu. Jako zawodowa tancerka, przez kilka lat była związana z Gliwickim Teatrem Muzycznym. Brała udział w licznych warsztatach tanecznych w kraju i za granicą. Prowadzi zajęcia w różnych technikach tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Propaguje ideę pracy z ciałem jako sposobu na wyrażenie siebie.

17.08.2022

14:00 grupa 4-6 lat