XXXIX Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza

Uprzejmie informujemy, że mimo zamknięcia instytucji kultury XXXIX Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza odbędzie się. Zmienia się jedynie formuła przesłuchań, będą one przeprowadzane online poprzez połączenie w aplikacji Zoom.

Link do połączenia na Zoom:

Passcode: 5UUTaR

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w XXXIX Jesiennym Gorlickim Konkursie Recytatorskim Poezji Jednego Wiersza.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych i kulturalnych z powiatu gorlickiego.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów, pobudzanie aktywności twórczej.

Karty zgłoszenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych/wykorzystanie wizerunku prosimy przesyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 6 listopada 2020 roku (piątek) na adres: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4, 38-320 Gorlice – decyduje data stempla pocztowego.

Kategorie wiekowe:

I kat.       – dzieci szkół podstawowych                             – klasy 0

II kat.     – dzieci szkół podstawowych                             – klasy I-III

III kat.    – młodzież szkół podstawowych                       – klasy IV-VI

IV kat.    – młodzież szkół podstawowych                        – klasy VII,VIII

V kat.      – młodzież szkół ponadpodstawowych            – klasy I-V

Przesłuchania recytatorów odbędą się online (w aplikacji ZOOM) w dniu:

26.11.2020 r. /czwartek / :

• godz. 15.00 –       kat. II
  • godz. 16.15        kat. III, IV,V

Szczegółowych informacji udziela Barbara Fugiel pod nr tel. 516 536 761.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI RECYTATORÓW

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku dziecka (osoba niepełnoletnia)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika (osoba pełnoletnia)