baner reklamujący Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski. Zdjęcie przedstawia literki mieszające się z jesiennymi liśćmi na tle otwartej książki

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w 40. Jesiennym Gorlickim Konkursie Recytatorskim Poezji Jednego Wiersza.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek oświatowych i kulturalnych z powiatu gorlickiego.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów, pobudzanie aktywności twórczej.

Karty zgłoszenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych/ wykorzystanie wizerunku należy przesyłać lub dostarczyć osobiście na adres: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4, 38-320 Gorlice lub złożyć w sekretariacie GCK do dnia 19 października 2021 roku /wtorek/ – (karty dostarczone po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane). Dokumentów wysłanych faksem nie przyjmujemy.

Kategorie wiekowe:

I kat.       – dzieci szkół podstawowych                                 – klasy 0

II kat.     – dzieci szkół podstawowych                                 – klasy I-III

III kat.    – młodzież szkół podstawowych                            – klasy IV-VI

IV kat.    – młodzież szkół podstawowych                            – klasy VII,VIII

V kat.     – młodzież szkół ponadpodstawowych                  – klasy I-V

Przesłuchania recytatorów odbędą się w sali teatralnej GCK w dniach:

25.10.2021 r. / poniedziałek/ – godz. 10.00 00 – kat. I / godz. 12.00 – kat. V

26.10.2021 r. / wtorek /          – godz. 10.00   kat. II

27.10.2021 r. / środa /            – godz. 10.00   kat. III

28.10.2021 r. /czwartek /       – godz. 10.00   kat. IV

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Barbara Fugiel pod nr tel. 516 536 761.

Karta zgłoszeń

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku dziecka (osoby niepełnoletniej)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika (osoby pełnoletniej)

Oświadczenie COVID (dotyczy osoby niepełnoletniej)