Zdjęcie przedstawia twarz kabareciarza Grzegorza Dolniaka. Widnieje również napis z nazwą występu "Sztuka relaksu"

10 czerwca br. roku nadeszła wyczekiwana chwila, kiedy po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi, mogliśmy gościć ponownie widzów w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.
W czwartkowy wieczór na scenie GCK miał miejsce Stand-up Grzegorza Dolniaka pt. „Sztuka Relaksu”.
To był najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym próbował widowi opowiedzieć jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją zaprowadził publiczność w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu.