W dniu dzisiejszym (29.06.2021 r. ) w Gorlickim Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy prac uczestników pracowni: plastycznej, malarskiej, ceramicznej i fotograficznej, które powstały na przestrzeni ostatniego roku, których instruktorami są Magdalena Rak, Arek Kapłon, Tomasz Tajak.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał Dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury Janusz Zięba wraz z instruktorami. Kontynuując zapowiedź Tomasz Tajak zaprosił wszystkich uczestników zajęć GCK na scenę. Instruktorzy w ramach podziękowania wręczyli dyplomy oraz przypinki „U infantki Małgorzaty” swoim podopiecznym. Wernisaż stał się niezwykłym, pełnym pozytywnych emocji świętem młodych artystów.

Na wystawie zgromadzono mnóstwo prac, autorstwa 100 uczestników zajęć Pracowni GCK.

Wystawę będzie można zobaczyć do 5 lipca 2021r. w godzinach od 9.00 – 17.00.