Baner przedstawiający opis w artykule.

Serdecznie zapraszamy na najnowszy spektakl grupy Teatralnej Plemię. Tym razem będziemy mogli obejrzeć „Dziady beskidzkie”. Inspiracją do spektaklu jest wschodni obrzęd, którym także inspirował się Adam Mickiewicz, pisząc „Dziady cz. II”.

Spektakl będzie można obejrzeć 27 oraz 28 listopada 2021 o godz. 17.00 w Wysowej Zdrój (Zacisze).

Wielopokoleniową grupę teatralna Plemię tworzą: Aniela Adamkiewicz, Justyna Andrasz, Martyna Andrasz, Monika Babula, Katarzyna Cetnarowska, Dawid Drąg, Weronika Gromala, Łukasz Górecki, Monika Haluch, Martyna Kawik, Maksymilian Kurkiewicz, Marlena Moździńska, Karolina Rydarowicz, Wittoria Pesce, Greta Skalka Bogdan Włoczek, Katarzyna Wróbel- Precek, Oliwia Wróbel, Izabella Weiner, Marta Wojnarska, Judyta Wojtaszek, Tomasz Sztaba, Mirosław Zych, Joanna Zając.

W przedsięwzięciu biorą też udział
Chór Galicyjski pod dyrygenturą Edyty Sulimskiej
Orkiestra dęta pod dyrygenturą Romana Korbicza